Vyhledávání


Kontakt

JAZZ CLUB LIBEREC

TELEFON:
485 106 391
723 223 791

E-mail: jazzliberec@gmail.com

Byli bychom rádi, kdyby byla tahle strana opravdu obousměrná. Pokud si myslíme, že by reakce zajímala víc lidí, odpovídáme - pozorně ale čteme všechny příspěvky - děkujeme za ně. Každé Vaše slovíčko je pro nás inspirací pro činnost Klubu. Nechce-li se Vám diskutovat veřejně, máte k dispozici i náš e-mail:

jazzliberec@gmail.com

Těšíme se na Vaše náměty a názory:

Datum: 25.07.2010

Vložil: Leoš

Titulek: Jsem rád že žijete!!!

Děkuji za zprávu o dalším koncertu,už se mi zdálo že má klub dovolenou.Leoš

Datum: 18.06.2010

Vložil: Lenka

Titulek: Díky

Já vám chci za ty mladé, o kterých tak pěkně píšete, poděkovat za to, že jste nám dali v Klee prostor pro příjemně strávený večer. Většina starších na mládež jen nadává, vy jste jedni z mála, kteří nám pomáhají řešit "co s načatým večerem". Jsem ráda, že se vám s námi líbilo. Nám s vámi taky. Lenka (za celý stůl uprostřed) :-) :-) :-)

Datum: 18.06.2010

Vložil: Jazz Club Liberec

Titulek: Re: Díky

Rádo se stalo! Jste kdykoliv vítáni, stejně jako Vaši kamarádi, ale i rodiče a prarodiče.

Datum: 18.06.2010

Vložil: Vašek

Titulek: ARIES a BITMAP

Původně jsem chtěl po včerejším koncertu uvolnit svoje emoce písemně, ale lépe než recenze na úvodní stránce bych to nesvedl. Tak snad jenom to, že citovaným několika posluchačům limitně se blížícím těm "77" bylo mezi "mláďaty" dobře. Tak jako pan Grygorenko (Aries) a Mihulka (BitMap) bychom to s nimi asi těžko svedli. Myslím ale, že i "jenom jako posluchače" nás rádi mezi sebe přijali. Třeba nás příště bude > "77" víc?

Datum: 16.06.2010

Vložil: Kadlec

Titulek: ARIES

s tím ARIESEM jste udělali dobře - jsou bezvadný, viděli jsme je při otvírání orloje v Kryštofáku a bylo to super!!!!!!!!!

Datum: 17.05.2010

Vložil: Vašek

Titulek: Hezký

Jsem rád, že jako účastník "Kořínkova" sobotního večera nemusím pět chválu, že to za mne učinili jiní, což lenochy vždy potěší. Přes všechny "politické obavy" nakonec vysoko palec vzhůru všem přitomným. Protože, přeci jenom, to tady v tom našem Podještědí trochu sleduji, byl bych rád, aby se Jazz Klubu povedlo to, co právě na svých stránkách inzeruje. Máme tu spoustu kvalitních amatérských seskupení, často na vysoce profesionální úrovni, jen o sobě buď nějak moc nevíme, nebo vědět nechceme? Jazz Klube vytrvej, mnoho úspěchu a víc nadšenců, kteří vědí o co jde.

Záznamy: 13 - 18 ze 117
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>