Vyhledávání


Kontakt

JAZZ CLUB LIBEREC

TELEFON:
485 106 391
723 223 791

E-mail: jazzliberec@gmail.com

Byli bychom rádi, kdyby byla tahle strana opravdu obousměrná. Pokud si myslíme, že by reakce zajímala víc lidí, odpovídáme - pozorně ale čteme všechny příspěvky - děkujeme za ně. Každé Vaše slovíčko je pro nás inspirací pro činnost Klubu. Nechce-li se Vám diskutovat veřejně, máte k dispozici i náš e-mail:

jazzliberec@gmail.com

Těšíme se na Vaše náměty a názory:

Datum: 11.05.2010

Vložil: Jazz Club Liberec

Titulek: Re: Předvolební tah?

Žádné obavy, Jane - Ing.Kittner přijde za muzikou, kterou má rád stejně jako my a že je "povoláním" primátor, to hraje roli pouze v tom, že převzal nad večerem záštitu, aby nám pomohl zvýšit prestiž. Moc si toho ceníme, stejně jako pomoci všech ostatních příznivců našeho klubu, kteří nás podporují v rámci možností zase svých "povolání" (tisk plakátů, obhospodařování webu, natáčení a výroba DVD atd.). I o tom je přece píseň: Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady...
Prostě - klidně přijďte, bude to jen a jen "mítink" dobré muziky Honzy Kořínka a jeho GROOVE.

Datum: 08.05.2010

Vložil: Jaroslav

Titulek: nové DVD

To nové DVD (č.11) vypadá moc pěkně, ale ty předtím jsou také nápadité, ale už by se to asi pletlo, tak děláte dobře, že ty desítky odlišujete. Jar.

Datum: 08.05.2010

Vložil: JAN

Titulek: Re: nové DVD

Souhlasím - DVD jsou opravdu moc pěkná, a to i obsahově - děláme si s nima i doma pohodu!

Datum: 06.05.2010

Vložil: Petr

Titulek: Titulek

Zdravím. Jak je to v kavárně Klea během jazzových večerů s vodníma dýmkama? Vím že v kavárně je přes den mají, a rádi bychom se někdy zastavili večer na dýmku za doprovodu kvalitní hudby -- určitě bysme tím ale nikomu nechtěli nějak překážet. Děkuji za odpověď :)

Datum: 07.05.2010

Vložil: Jazz Club Liberec

Titulek: Re: Titulek

Klidně, Petře, přijďte na vodní dýmku jazzového míru :-) Kavárna je rozdělena do zón, aby si kuřáci a nekuřáci co nejméně "promíchávali vzduch" - zóna vodních dýmek je při oknech nejblíže baru a funguje i během jazzových večerů.

Datum: 06.05.2010

Vložil: Vašek

Titulek: Zpestření

Milou a příjemnou atmosféru včerejšího večera dokázal vykouzlit Generace Gospel CHoir Liberec. Krásné (i opticky) zpestření před jazzovými tony Buriánkovic hochů. Díky a přiďte zas!

Záznamy: 25 - 30 ze 117
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>